Darmowe ogłoszenia

Ogłoszenia darmowe

Bezpłatne Ogłoszenia

Ogłoszenia towarzyskie

Ogłoszenia bezpłatne

Rejestracja     Logowanie

bezpłatne ogłoszenia dolnośląskie| bezpłatne ogłoszenia kujawsko-pomorskie| bezpłatne ogłoszenia lubelskie| bezpłatne ogłoszenia opolskie| bezpłatne ogłoszenia lubuskie| bezpłatne ogłoszenia łódzkie| bezpłatne ogłoszenia małopolskie| bezpłatne ogłoszenia mazowieckie| bezpłatne ogłoszenia podkarpackie| bezpłatne ogłoszenia podlaskie| bezpłatne ogłoszenia pomorskie| bezpłatne ogłoszenia śląskie| bezpłatne ogłoszenia świętokrzyskie| bezpłatne ogłoszenia warmińsko-mazurskie| bezpłatne ogłoszenia wielkopolskie| bezpłatne ogłoszenia zachodniopomorskie| Darmowe Ogłoszenia| Ogłoszenia darmowe| Ogłoszenia Sprzedam| Ogłoszenia Nieruchomości| Ogłoszenia praca| Dodaj Ogłoszenie| Ogłoszenia Towarzyskie| Ogłoszenia Nauka| Ogłoszenia Biznes| Ogłoszenia Zwierzęta| Ogłoszenia Motoryzacja| Ogłoszenia Imprezy| Ogłoszenia Oddam| Ogłoszenia Wymienię| Ogłoszenia Zgubiono - Znaleziono| Ogłoszenia Kupię| Ogłoszenia Internet| Ogłoszenia Podróże Wczasy| Ogłoszenia

Dane ogłoszenie już wygasło.

Praca dla osób z doświadczeniem w opiece, Niemcy
Cena: proszę o kontakt
Województwo: wielkopolskie
Miasto: GNIEZNO
Data dodania: 2017-12-19 13:55:00
Nr ogłoszenia: 29546
Wyświetleń: 22

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Opis zlecenia:
Osoba do opieki: Bruno 91 lat, 86 kg, 178 cm wzrostu.
Miejscowość: okolice Hanoweru,
Stan podopiecznego: inkontynencja i cukrzyca. Opiekunka będzie pomagać Panu wstać oraz poruszać się. Pan jeździ na wózku inwalidzkim, a także korzysta z chodzika.

Obowiązki opiekunki:
Opiekunka głównie ma za zadanie prowadzić dom, przygotowywać posiłki oraz zajmować się robieniem zakupów. Do obowiązków związanych z podopiecznym należeć będzie pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, kąpielach, pomoc w dojściu do toalety. Dodatkowo: przenoszenie z wózka na łóżko oraz gotowość do czuwania w nocy.

Wymagania:
- oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego,
- doświadczenia w opiece nad osobami starszymi,
- empatii, miłego usposobienia, cierpliwości, zaangażowania w pracę,
- mile widziane prawo jazdy oraz referencje.

Co zapewniamy?
Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości 1250 euro netto + dodatkowe premie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 530611659. Treść smsa: imię i nazwisko oraz województwo.
Zapraszamy do oddziału w Poznaniu:
ul. Święty Marcin 66/72
61-807 Poznań
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00
tel. 530611659 mail: klaudia.sobilo@gowork.pl

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą